Naši pracovníci jsou profesionálové

Naši pracovníci jsou profesionálové, kteří mají veškeré potřebné znalosti, školení, certifikáty atd. a jsou pravidelně přezkušování a proškolování ohledně nových technologií. Jako výrobci certifikovaných komínů dokážeme vyrobit opravdu cokoliv ať to je nestandartní dimenze komínu nebo atypické tvarovky a komponenty. Na trhu jsme déle než 20 let a dokážeme si poradit s jakýmkoliv problémem. 

Co nabízíme?

  •  Dlouholeté zkušenosti se všemi typy komínů
  • Bezplatné poradenství a konzultace na místě
  • Výpočty a navržení dimenzí, konstrukcí a typů komínů
  • Bezplatná cenová kalkulace
  • Dlouholetá záruka na provedené práce

Podívejte se na naše reference, mezi kterými jsou např.

Komíny pro Letiště Praha, Autopal, nemocnice Boskovice, nemocnice Pardubice, soud Praha, komíny pro zkušebny Alliance Laundry, Pila Návsí,

komíny pro různé výrobní haly jako Maxion wheels, Aludium, Tanex, Bosch, Trido Blansko, Park Prologis, JK FOOD, Afood Opava, Vixima, masokombinát Polička, Cembrit, PAS Zábřeh, Olešnice Mlékárna, Orlík Česká

Třebová, Colorlak, Teplo Rýmařov, ČSM Sever, Depos Horní Suchá,

Varroc Rychvald, a mnoho dalších

Jako specialisté na komíny jsme úzce zaměřeni na profesionální práci.

Nabízíme výrobu a montáž nových průmyslových komínů, vložkování továrních komínů, příhradové konstrukce a komíny v příhradových konstrukcí, demontáže, opravy a úpravy stávajících komínu.

Průmyslové komíny vyrábíme a montujeme jako fasádní komíny ukotvené vedle stávajících objektů, v příhradových konstrukcí nebo samostatně stojící, a to ve všech velikostech pro kotle na tuhé, plynné nebo kapalné palivo. Vyrábíme a montujeme komíny jako systém, to znamená veškeré tvarovky, kolena, kontrolní otvory, T-kusy, připojení na tlumiče hluku, kompenzátory, spalinové výměníky atd.