Jako firma která se specializuje výrobou a montáží komínů pro rodinné domy, frézováním a vložkováním komínu nabízíme také jako doplňkovou službu prodej a montáž krbů a krbových vložek.

Nabízíme krby značek Romotop, Jotul, Alfa Plam, Tim Sistem, Igotherm a Bella Thalia. 

V případě vašeho zájmu máte možnost přijít na naše podnikové prodejny v Ostravě a Třinci, kde vám rádi poradíme. Také nabízíme bezplatné poradenství a konzultaci u Vás. 

Naši technici přijedou a poradí vám z výběrem optimálního krbu nebo krbové vložky a také z napojením na stávající komín, nebo dodávkou a montáží nového komínu. V případě zájmu o krbovou vložku, vám navrhneme návrh obestavění nebo vestavby krbové vložky aby stylově zapadla do vašeho obývacího pokoje.

Zavolejte nám nebo nám napište pro konzultaci zdarma.

Pro veškeré typy krbů a krbových vložek zakoupených u nás také nabízíme prodej příslušenství, podstavné plechy nebo skla, kouřovody, čistící prostředky, lopatky, pohrabáče atd. Krb přivezeme, ustavíme a napojíme na komín. Pokud komín nemáte, navrhneme vám komín nový a to buď vyfrézování a vyvložkování stávajícího komínu, nebo montáž nového nerezového fasádního komínu. Konzultace a zaměření komínů na místě, včetně spočítání cenové nabídky je samozřejmě také zdarma. Na komíny poskytujeme nadstandardní záruku.