Kontroly a čištění komínů

Pro naše zákazníky nabízíme provádění kontrol a čištění komínů a spalinových cest dle vyhlášky 34/2016 Sb. Kontroly a čištění provádíme buď jednorázově na základě vašeho zavolání, nebo pravidelně na základě smlouvy nebo dlouhodobé objednávky. Tyto služby zajištujeme jak pro majitele rodinných domů a chat, tak také pro bytové družstva, firemní budovy, výrobní haly a všude tam kde je zapotřebí kontroly spalinových cest. Vzhledem k množství pravidelných kontrol, které provádíme po celé ČR máme několik plně kvalifikovaných pracovníků. Pokud potřebujete poradit nebo si nás objednat, zavolejte nám nebo napište.

Pronájem lešení a leš. věží

Ať potřebujete lešení okolo celého vašeho objektu, nebo jen lešeňovou věž, rádi vám pomůžeme z výběrem. Lešení si můžete buď zapůjčit, nebo vám také lešení postavíme. Na zapůjčení máme lešeňové věže ProTec do výšky až 14,6 m lešeňové věže Uni 70 do výšky 8 m, Lešeňové kostky AL. Hobby do výšky 5,5 m. lešeňové věže ClimTec pracovní výška 5 m, a fasádní lešení do jakékoliv výšky.

Jádrové vrtání prostupů

Jednou z dalších služeb, kterou nabízíme pro naše zákazníky je jádrové vrtání děr a prostupů. Prostupy vrtáme od průměru 130 mm do průměru 400 mm. K vrtání používáme diamantové korunky, vrty jsme schopni provádět v jakémkoliv směru, to je vodorovně, svisle, šikmo.

Další služby

Dále pro naše zákazníky můžeme nabídnout autorizované měření emisí, bezplatné poradenství a konzultace u Vás, bezplatná a nezávazná kalkulace.